Ciało

Ciało

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ I WOSKIEM

  • Łydki
  • Uda
  • Całe nogi
  • Bikini
  • Bikini brazylijskie
  • Przedramiona
  • Pachy
  • Wąsiki
  • Twarz

Depilacja pastą cukrową to doskonałe rozwiązanie na dokładniejszą, mniej bolesną i bardziej higieniczną depilację. Można depilować już ok 3-4 milimetrowe włosy, a pasta podczas nakładania przywiera jedynie do włosa nie do skóry, dzięki czemu nie powoduje uszkodzeń i podrażnień skóry oraz nie jest tak bolesna.

Ewentualny nadmiar pasty po depilacji można zmyć ciepłą wodą dzięki czemu nieprzyjemne uczucie lepkości skóry nie towarzyszy nam przez resztę dnia. 

 

ZABIEGI NA CIAŁO

 
PEELING CAŁEGO CIAŁA 

solny, cukrowy lub ze sproszkowanych pestek owocowych; do wyboru w różnych wariantach zapachowych

koszt 120 zł


ZABIEGI NA CIAŁO 

Nasze zabiegi na ciało to ukojenie dla ciała i ducha. Złuszczają martwy naskórek, wyrównują koloryt, nawilżają, odżywiają i pozostawiają skórę aksamintną i miękką w dotyku. 

Do wyboru w kilku wariantach zapachowych, aby każdy znalazł coś co odpowiada jego gustom. 

Kokos

Malina

Arbuz

Melon & ogórek

Czekolada & pistacja

Kozie mleko

Perła & złoto


BODY SHOCK

zabieg o działaniu antycellulitowym i ujędrniającym, wykonywany na problematyczne partie ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona), towarzyszy mu silne rozgrzanie i uczucie pieczenia

koszt 280 zł

THERMOLIPO II – ZABIEGI FALAMI RADIOWYMI

ThermaLipo II to oparty na unikalnej, przełomowej technologii AMFLI (Automatic Multi Frequency and Low Impedance) opartej na selektywnej termoindukcji fal radiowych, w wyniku której tłuszcz ulega lizie na skutek zniszczenia adipocytów, przy czym nie dochodzi do uszkodzenia otaczających tkanek, komórek nerwowych ani naczyń krwionośnych. To najbezpieczniejsza dostępna technologia.

Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych tak, że pacjenci mogą natychmiast wznowić normalną aktywność. Zabiegi z użyciem fal radiowych nie tylko redukują cellulit i wyszczuplają, ale powodują również zagęszczenie kolagenu, czego rezultatem jest gładsza, bardziej napięta i młodziej wyglądająca skóra. W zależności od przypadku i obszaru zmian czas leczenia trwa od 3 do 4 miesięcy. W tym okresie przeprowadza się 8 do 12 zabiegów, w odstępach czasu od 7 do 10 dni. Rezultaty zabiegu podobne do liposukcji, Efekty widoczne już po kilku pierwszych zabiegach.

Brzuch 190 zł

Brzuch + biodra + uda (przód) 250 zł

Pośladki + biodra + uda (tył) 250 zł

Seria 6 zabiegów 1.350 zł

Przedramiona 150 zł