Fryzjerstwo

Fryzjerstwo

Wszystkie usługi fryzjerskie wykonywane są na ekskluzywnych produktach renomowanych marek ALTERNA i JOICO, które są znane na całym świecie z tego, że oprócz pięknego wyglądu mają na uwadze również zdrowie włosów.

Farby Joico  jako jedyne na rynku zawierają Quadramine Complex, który sprawia że podczas procesu koloryzacji, włosy są pielęgnowane od wewnątrz i na zewnątrz, do tego są farbami ze śladową zawartością amoniaku (do 2%) co sprawia, że nadają się nawet dla alergików i osób bardzo wrażliwych, a jednocześnie pokrywają w 100% siwe włosy. 

Kosmetyki ALTERNA, to najbardziej luksusowe preparaty do pielęgnacji włosów dostępne na Polskim rynku. Swoją opinię zawdzięczają zarówno zaawansowanej technologii użytej do produkcji jak i składnikom: naturalnemu kawiorowi z łososia czy wyciągom z bambusa i konopi pochodzącym z upraw ekologicznych. Wszystkie produkty marki są wolne od siarczanów, parabenów, parafin, ftalanów, olei mineralnych, glutenu, wazeliny, DEA, TEA oraz nie są testowane na zwierzętach.

Nasi doświadczeni fryzjerzy – styliści wykonują pełen zakres usług zarówno damskich jak i męskich: strzyżenie, modelowanie, regeneracje, koloryzacje, balejaż, trwała, dekoloryzacje, keratynowe prostowanie i fryzury okolicznościowe.