Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pleasure & Spa Warszawa Piaseczno. Salon spa Warszawa Piaseczno zaprasza do jednego z najlepszych spa w Warszawie i Piasecznie.

Pakiety w Pleasure&Spa

ps-logo-small

OFERTA SALONU PLEASURE&SPA DLA NOWOŻCÓW

 

Salon Day Spa Pleasure&Spa zaprasza serdecznie wszystkie Przyszłe Panny Młode, do skorzystania z oferty zabiegów upiekszajacych naszego Spa. Z mysla o przygotowaniach do tego wyjatkowego dnia, przygotowalismy 3 rodzaje pakietów dla Pan oraz specjalny pakiet dla Panów. 

 

Pakiety Dla Niej:

Pakiet „Najpiekniejsza ze Wszystkich“ (5,5 godziny relaksu, w tym indywidualnie dobrany zabieg na twarz, peeling całego ciała, relaksacyjny masaz całego ciała, manicure Spa, pedicure Spa)

cena 600 zł

 

Pakiet „Tylko Ona“

4 godziny relaksu, w tym indywidualnie dobrany zabieg na twarz, peeling całego ciała, relaksacyjny masaz czesciowy, manicure Spa lub pedicure Spa

cena 490 zł

 

Pakiet „Przyszła Panna Młoda“

3 godziny relaksu, w tym indywidualnie dobrany zabieg na twarz, manicure Spa, pedicure Spa

cena 360 zł

 

Pakiet Dla Niego:

Pakiet „Zadbany Pan Młody“ (3 godziny relaksu, w tym indywidualnie dobrany zabieg na twarz, masaz całego ciała, manicure, mozliwosc poszerzenia pakietu dodatkowo o pedicure)

cena 390 zł / 465 zł z pedicurem

 

Follow Us